Reklama

To już prawdziwa bitwa na pakiety telekomunikacyjne i TV

Nową telewizję internetową oferuje od poniedziałku grupa Zygmunta Solorza. To może być nowe otwarcie polskiego rynku wideo w sieci.

Publikacja: 25.03.2019 22:58

To już prawdziwa bitwa na pakiety telekomunikacyjne i TV

Foto: cyfrowa.rp.pl

Zaostrza się konkurencja o abonenta pakietów usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych. W kwietniu z nową propozycją wyjdzie na rynek T-Mobile Polska. Zaproponować ma w pakiecie usługi mobilne, światłowód i telewizję. Tym samym na rynku pakietów łączących usługi stacjonarne i mobilne będzie już trzech ogólnopolskich graczy. Pierwsi dwaj: Orange Polska i Cyfrowy Polsat, nie zasypiają gruszek w popiele.

Orange Polska uelastycznił ofertę światłowodowego dostępu i oferuje ją teraz także bez umowy długoterminowej. Z kolei Grupa Cyfrowy Polsat rozszerzyła właśnie ofertę o IPTV, czyli przeniosła pakiety płatnej telewizji satelitarnej do sieci.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Telekomunikacja
Na Księżycu powstanie sieć komórkowa. Technologię przygotowała Nokia
Reklama
Reklama