Telekomunikacja Polska poinformowała o uruchomieniu pierwszej oferty telefonicznej z nielimitowanymi połączeniami na wszystkie krajowe numery stacjonarne i komórkowe oraz na wybrane kierunki zagraniczne.

Jeszcze w ubiegłym roku operator wprowadził pakiet nielimitowany za 49 zł z połączeniami do sieci stacjonarnych. Dzisiaj za dodatkową kwotę 20 zł abonent TP/Orange może korzystać również z nielimitowanych połączeń na komórki. W przypadku umowy na 12 miesięcy pakiet kosztuje 79 zł, a w przypadku umowy bezterminowej 99 zł.

TP promuje nową ofertę, jako odpowiedź na abonamentowe taryfy nielimitowane z telefonów komórkowych, jakie od zeszłego roku dostępne są na polskim rynku. Tamte oferty dokonały przewrotu jednak głównie w segmencie małych firm. TP zabezpieczyła się w przed tym zjawiskiem w pewnym stopniu, ponieważ wyżej wymienionych taryf firmy nie mogą abonować. Dla nich przeznaczone są analogiczne pakiety, ale 40-85 zł droższe.

Netia poinformowała również dzisiaj o wprowadzeniu analogicznej oferty nielimitowanych rozmów. Przy umowie na 24 miesiące pakiet będzie kosztował 59,90 zł. Oferowany będzie we własnej sieci operatora i na liniach LLU