Tegoroczna trasa obejmuje 54 miasta w 21 krajach Europy, począwszy od Francji i Hiszpanii, przez Szwajcarię, Portugalię, Turcję, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Austrię, Czechy, Holandię, Grecję, Belgię, Luksemburg, Serbię, Węgry, Irlandię i Bułgarię, a skończywszy na Rumunii. W Polsce Mobilne Centrum Ekspozycyjne Huawei zagościło już w Warszawie, w Jachrance i w Krakowie. Trasa polskiej edycji zakończy się 16 maja w Katowicach. Mobilne Centrum Ekspozycji Huawei będzie można odwiedzić bezpłatnie w godzinach 9:30-17:00 po uprzednim dokonaniu rezerwacji na stronie internetowej wydarzenia lub na miejscu z pomocą opiekunów strefy.

Huawei Enterprise Roadshow 2024

Polska część trasy Huawei Enterprise Roadshow została zainagurowana 7 maja konferencją Huawei ICT Day w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki. Podczas wydarzenia firma zaprezentowała portfolio innowacyjnych projektów oraz poruszyła kwestie technologiczno-biznesowe istotne z punktu widzenia klientów i partnerów. Zainstalowaną na parkingu Pałacu Kultury i Nauki ekspozycję można było odwiedzić także indywidualnie, bez konieczności uczestnictwa w konferencji.

W Jachrance, Mobilne Centrum Ekspozycyjne Huawei stanowiło dodatkową atrakcję dla uczestników konferencji KIKE odbywającej się w dniach 8-10 maja w Hotelu Warszawianka. 13 maja w Krakowie ekspozycja została zaprezentowana jako dodatkowa atrakcja konferencji technologicznej PLNOG, w Katowicach pojawi się 16 maja na Placu Sławika i Antalla przy Katowickim Spodku.

Wydarzenie stanowi świetną okazję nie tylko do obejrzenia, ale również do przetestowania niektórych technologii w praktyce w towarzystwie ekspertów i inżynierów Huawei. Dzięki wsparciu partnerów, na miejscu odbywają się również warsztaty technologiczne oraz zapewniony jest szereg dodatkowych atrakcji. Na odwiedzających czeka również strefa rekreacji – kawiarnia serwująca świeżo paloną lokalną kawę, leżaki oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Partnerami Mobilnego Centrum Ekspozycyjnego Huawei w ramach Huawei Enterprise Roadshow są dystrybutorzy Huawei w Polsce: w Krakowie – Arrow ECS, w Katowicach – Senetic.

16 maja - Mobilne Centrum Ekspozycyjne w Katowicach

Link do rejestracji na wydarzenie: https://e.huawei.com/pl/events/2024/eu/huawei-europe-enterprise-roadshow-2024/poland-roadshow-2024

Materiał Promocyjny