Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.06.2025 19:00 Publikacja: 25.09.2018 14:05
Foto: cyfrowa.rp.pl
Celem wydarzenia jest m.in. zaprezentowanie najlepszych polskich startupów, działających w obszarze FinTech & RegTech przed przedstawicielami zagranicznych funduszy inwestycyjnych, prywatnymi inwestorami i aniołami biznesu. To także okazja do dyskusji na temat przyszłości rozwoju takich sektorów biznesu jak finanse i nowe technologie.
Zdaniem Artura Sosny, prezesa Luksembursko-Polskiej Izby Handlowej (Luxembourg-Poland Chamber of Commerce) polskie startupy, którym udało się zaistnieć za granicą, bardzo często doceniane są za ich innowacyjność, ambicję, ale także pracowitość ich właścicieli. Najlepszym przykładem są chociażby takie spółki jak Booksy czy Growbots, które osiągnęły ogromny, międzynarodowy sukces. – Chcemy, aby o polskich firmach mówiło się coraz więcej, stąd pomysł na zorganizowane tej konferencji i konkursu. Udział w nim jest ogromną szansą dla polskich startupów. Najlepsze dziesięć zgłoszonych do nas projektów będzie mogło zaprezentować się przed gronem wybitnych ekspertów z Polski i Luksemburga, a także nawiązać cenne kontakty biznesowe, które być może zaowocują także pozyskaniem ciekawego inwestora czy partnera – mówi Artur Sosna.
Firma, która opracowuje systemy AI i drony uderzeniowe, dość niespodziewanie stała się jedną z najcenniejszych u...
Twórca start-upu Jetson One Tomasz Patan wprowadza na rynek kolejną wersję pojazdu, o którym jest już głośno na...
Proces cyfryzacji nabiera tempa także w polskiej gospodarce. Od menedżerów i pracowników będzie wymagał nowych k...
Polski youtuber i przedsiębiorca postanowił, opierając się wyłącznie na sztucznej inteligencji, zbudować od pods...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Przemysł musi przejść transformację cyfrową, by sprostać rosnącej konkurencji. Proces ten już trwa. Wiele został...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas