Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 28.08.2025 12:34 Publikacja: 16.03.2022 20:34
Mark Zuckerberg
Foto: bloomberg
Usługa oparta o tokeny ma zostać dodana dla użytkowników w ciągu kilku najbliższych miesięcy. O co chodzi? Do końca nie wiadomo. Szczegóły nie są jeszcze znane, a sam Zuckerberg z informacją wyszedł przed szereg i oznajmił, że „nie jest dziś jeszcze gotów, aby ogłosić więcej danych”. Prawdopodobnie chodzi o możliwość kolekcjonowania tokenów na Instagramie. Miałby to być element świata metaverse. Zuckerberg – podczas odbywającego się w Austin w Teksasie kongresu technologicznego SXSW, zasugerował jedynie, że NFT mogłyby być np. ubrania, które nosi nasz awatar w metawersum. Te można byłoby przenosić między platformami. Prawdopodobnie na Instagramie miałaby być również możliwość emisji tokenów.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Państwowy operator pocztowy, który boryka się z topniejącymi przychodami z listów, a także potężną konkurencją w...
Technologia blockchain ma pomóc władzom nasze wschodniego sąsiada uchronić skarby dziedzictwa narodowego przez s...
Rośnie liczba sklepów, zwłaszcza luksusowych, akceptujących płatności cyfrowymi tokenami. Jednak ostatnie silne...
Kryptowaluty w tym roku radzą sobie fatalnie. Nie pomagają nastroje na rynkach finansowych, gdzie inwestorzy oba...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Członek zarządu Europejskiego Banku Centralnego Fabio Panetta wskazał, że prace nad wprowadzeniem cyfrowego euro...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas