Telewizor do polizania. Można posmakować wyświetlane jedzenie

Japońscy naukowcy opracowali prototyp telewizora, dzięki któremu będzie można poczuć smak jedzenia i picia oglądanego w telewizji. Reklamy mogą stać się hiperrealistyczne.

Dobry ekspres do kawy z mlekiem

Po dodaniu mleka do perfekcyjnego espresso kawa nabiera aksamitnej konsystencji, otula podniebienie delikatnością, a łagodna pianka podbija jeszcze ten efekt, przypominając miękką chmurkę smaku. Jeśli najbardziej lubisz ten efekt i zazwyczaj z menu wybierasz latte, cappuccino lub inne kawy z mlekiem, zdecyduj się na ekspres do kawy, z którym szybko i łatwo przygotujesz jedną lub od razu dwie filiżanki ulubionego napoju. Sprawdź, co musisz wiedzieć o funkcjach urządzenia i rodzajach spieniaczy.

Pierwsza praca NFT na aukcji w Polsce na… telewizorze The Frame

DESA Unicum, jako pierwszy dom aukcyjny w Europie Środkowo-Wschodniej zaoferuje kolekcjonerom obiekt NFT podczas grudniowej aukcji. Cyfrowy obraz zostanie zaprezentowany na ekranie telewizora Samsunga.

Dlaczego już czas na telewizory 8K?

Telewizory wymieniamy średnio co 7-8 lat. Właśnie tyle czasu minęło od debiutu ekranów 4K. Wtedy pojawiło się sporo wątpliwości dotyczących tego, czy ta rozdzielczość przyjmie się na rynku, ze względu na ograniczoną ilość dostępnych treści. W 2021 roku 4K jest już standardem, a pod względem wrażeń ustępuje już telewizorom najnowszej generacji – 8K. Jaki stąd nasuwa się wniosek? Nadszedł moment na zakup telewizorów Neo QLED 8K najlepszych wśród oferowanych obecnie przez firmę Samsung.

Telewizor do rozrywki i do pracy

Telewizor Smart TV, czyli posiadający dostęp do Internetu, to w zasadzie już nowy standard na rynku. Największy domowy ekran już dawno przestał być jedynie urządzeniem, który służy do oglądania tego, co ma do zaoferowania telewizja naziemna. Obecnie stał się domowym centrum, który sprawdzi się zarówno podczas rozrywki, jak i codziennej pracy. Sprawdźmy, w jaki sposób telewizory dopasowują się do stylu życia użytkowników.

Dźwięk w telewizorach Neo QLED: przegląd technologii i funkcji audio

Telewizory Samsung Neo QLED z technologią Quantum Mini LED nie tylko wzbogacają doświadczenia widzów poprzez piękne, szczegółowe i nasycone kolorami obrazy, ale dostarczają także jakościowy dźwięk, który stanowi swoiste dopełnienie dla wrażeń wizualnych.

Polacy wybierają telewizory Neo QLED o przekątnej 65”

Telewizory Neo QLED , które na polskim rynku zadebiutowały w kwietniu br., przyniosły znaczące zmiany w odniesieniu do jakości obrazu, jasności, odwzorowania kolorów i czerni.