Jak zabezpieczyć laptop przed zagrożeniami z sieci?

W związku z nasilającą się liczbą ataków komputer, szczególnie ten używany do pracy, musi być dobrze zabezpieczony. Coraz częściej dostawcy sprzętu oferują szereg wbudowanych rozwiązań oraz usług zmniejszających ryzyko ataku oraz niwelujących jego skutki.

Centrum pracy zdalnej - twój komputer

Dobry laptop do home office powinien być lekki, niezawodny i wydajny, musi też zapewnić sprawną komunikację i bezpieczeństwo danych. W tej roli doskonale sprawdzą się urządzenia z linii HP Elite.

Dyktator chwali się białoruskim laptopem. Ale coś tu nie gra

Aleksander Łukaszenko pochwalił się pierwszy modelem rzekomo rodzimej produkcji i z krajowym komponentów. Okazało się, ze jednak jest ich tylko 12 proc.

Kwantowe chipy standardem w komputerach osobistych? IBM wieszczy rewolucję

Wiele wskazuje na to, że superkomputery, które dziś znajdują się głównie w instytucjach badawczych i wybranych ośrodkach naukowych, już niedługo staną się powszechne.

Idealny laptop na nowe czasy

W dobie pandemii zyskuje na znaczeniu hybrydowy model pracy.

Za miesiąc Microsoft uruchamia nowe Windows

5 października udostępniona zostanie najnowsza edycja najpopularniejszego systemu operacyjnego dla komputerów – Windows 11. Do połowy 2022 r. wszystkie urządzenia, które mogą otrzymać darmową aktualizację, powinny ją uzyskać - przewiduje Microsoft.