Abonament pozwala na dostęp do wielu ofert dodatkowych, jak również szybkich i darmowych dostaw. Dla abonentów organizowane są specjalne festiwale zakupowe tzw. Prime Day.

Firma właśnie ogłosiła, że uruchamia go w Polsce od dzisiaj, obejmując miliony produktów w ponad 30 kategoriach – od artykułów sportowych, elektroniki, kosmetyków i książek, po smartfony i zabawki.

Członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw produktów oznaczonych logo Prime, do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia. Program obejmuje także dostęp do nagradzanych filmów i seriali Prime Video, darmowe gry PC   i comiesięczną subskrypcję kanału Twitch na Prime Gaming.

Czytaj więcej

Przekupywali za pozytywne recenzje. Amazon zablokował 600 chińskich marek

Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie, na świecie  należy do niego ponad 200 milionów klientów z 23 krajów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak polscy klienci przyjęli uruchomiony na początku tego roku serwis Amazon.pl. Wprowadzając Amazon Prime do Polski możemy zaoferować darmową dostawę nawet następnego dnia, dostęp do nagradzanych filmów i seriali, a także gier komputerowych i o wiele więcej – mówi Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl.