Koreańczycy śpiewają dźwięki z Windows i iPhone`a. Niesamowity efekt

YouTube

MayTree, południowokoreańska grupa a cappella postanowiła zaśpiewać i nagrać dźwięki z iPhone’a. Wcześniej zaśpiewali nawet Super Mario.

To nie pierwszy raz, kiedy południowokoreańska grupa postanowiła zaśpiewać i nagrać popularne dźwięki. Na początek wybrali dźwięki systemu Windows. Klip nagrali w styczniu tego roku i opublikowali na swoim kanale w serwisie YouTube. Obejrzało go już niemal 800 tys. osób.

Klip ma zaledwie 28 sekund. Zespół zaśpiewał wszystkie najważniejsze dźwięki: rozruchu systemu Windows XP, rozruchu systemu Windows Vista, podpięcia urządzenia USB do portu, odpięcia urządzenia USB z portu, błędu systemowego, opróżniania kosza oraz wyłączania systemu Windows XP.

 

Po Windowsach grupa zdecydowała się nagrać dźwięki z iPhone`a i zrobiła to jeszcze lepiej niż za pierwszym razem. W pięć dni klip obejrzało ponad 300 tys. osób.

Klip trwa około minuty i koniecznie trzeba go obejrzeć z dźwiękiem. Koreańscy muzycy odtworzyli wszystkie popularne dźwięki iPhone’a: dzwonki opening, marimba oraz strum a także dźwięki alarmów orz dźwięki systemowa, łącznie z dźwiękiem jaki wydaje iPhone wysyłając wiadomość oraz kiedy się blokuje.

MayTree nagrali też ścieżki dźwiękowe do popularnych gier takich jak Super Mario i Tetris oraz czołówki największych wytwórni filmowych od MGB do Warner Brothers, a nawet Netflixa.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polak tworzy europejską alternatywę dla Google’a, Amazona i Alibaby

Chce oferować chmurę transparentną, przewidywalną, otwartą, która stoi w opozycji do zamkniętych, ograniczonych ekosystemów ...

Zużyte maseczki pomogą… drogowcom

Wykorzystane jednorazowe maski, tak popularne w dobie pandemii, to dziś zmora ekologów. Ale jest ...

Autobus i hulajnoga połączone w jednej aplikacji

Startup Vooom uruchomi w Warszawie usługę, która ma zintegrować różne formy transportu, w tym ...

Kocia karma zamiast konsoli PS5. Plaga kradzieży

W Wlk. Brytanii wśród fanów gier wideo wrze. Doszło bowiem do przypadków, że długo ...

Sławomir Matul: Wirtualna rzeczywistość bramą do realnego świata

Chcemy, żeby zacierała się granica wirtualności. Spowodować, żeby gogle i cały system był tylko ...

Sukces SpaceX: pierwszy komercyjny start w kosmos

Pierwszy komercyjny lot rakiety Falcon Heavy miał miejsce w nocy z czwartku na piątek ...