Koreańczycy śpiewają dźwięki z Windows i iPhone`a. Niesamowity efekt

YouTube

MayTree, południowokoreańska grupa a cappella postanowiła zaśpiewać i nagrać dźwięki z iPhone’a. Wcześniej zaśpiewali nawet Super Mario.

To nie pierwszy raz, kiedy południowokoreańska grupa postanowiła zaśpiewać i nagrać popularne dźwięki. Na początek wybrali dźwięki systemu Windows. Klip nagrali w styczniu tego roku i opublikowali na swoim kanale w serwisie YouTube. Obejrzało go już niemal 800 tys. osób.

Klip ma zaledwie 28 sekund. Zespół zaśpiewał wszystkie najważniejsze dźwięki: rozruchu systemu Windows XP, rozruchu systemu Windows Vista, podpięcia urządzenia USB do portu, odpięcia urządzenia USB z portu, błędu systemowego, opróżniania kosza oraz wyłączania systemu Windows XP.

 

Po Windowsach grupa zdecydowała się nagrać dźwięki z iPhone`a i zrobiła to jeszcze lepiej niż za pierwszym razem. W pięć dni klip obejrzało ponad 300 tys. osób.

Klip trwa około minuty i koniecznie trzeba go obejrzeć z dźwiękiem. Koreańscy muzycy odtworzyli wszystkie popularne dźwięki iPhone’a: dzwonki opening, marimba oraz strum a także dźwięki alarmów orz dźwięki systemowa, łącznie z dźwiękiem jaki wydaje iPhone wysyłając wiadomość oraz kiedy się blokuje.

MayTree nagrali też ścieżki dźwiękowe do popularnych gier takich jak Super Mario i Tetris oraz czołówki największych wytwórni filmowych od MGB do Warner Brothers, a nawet Netflixa.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Zablokowali dziecięcy język programowania. „Antychińskie, upokarzające treści”

Chińscy nauczyciele programowania mają problem. Nie mogą już uczyć swoich podopiecznych języka programowania Scratch, ...

Cyberpunk podbił kurs akcji CD Projektu

Informacje związane premierą gry Cyberpunk 2077 ogłoszone na targach E3 w Los Angeles wywindowały ...

Francuski gigant gamingowy zwolnił prezesa za molestowanie

Tommy François, wiceprezes Ubisoft został zwolniony po tym, jak został oskarżony przez pracowników o ...

Zoom będzie miał konkurenta. Stoi za nim jeden z najbogatszych ludzi

Indyjska firma Jio Platforms chce rozpocząć nową działalność i uruchamia nowy program do wideokonferencji. ...

Najbogatsi stawiają na akcje hi-tech

Już ponad połowa zamożnych przedsiębiorców na świecie inwestuje w akcje spółek technologicznych. Żadna inna ...

Założyciel CD Projektu kaja się za Cyberpunka. Praca zdalna zaszkodziła

Studio umieściło w sieci oświadczenie Marcina Iwińskiego, współzałożyciela firmy, dotyczące kontrowersyjnej premiery „Cyberpunka 2077” ...