Reklama
Rozwiń
Reklama

Koreańczycy śpiewają dźwięki z Windows i iPhone`a. Niesamowity efekt

MayTree, południowokoreańska grupa a cappella postanowiła zaśpiewać i nagrać dźwięki z iPhone’a. Wcześniej zaśpiewali nawet Super Mario.

Publikacja: 11.02.2021 10:10

Koreańczycy śpiewają dźwięki z Windows i iPhone`a. Niesamowity efekt

Foto: YouTube

To nie pierwszy raz, kiedy południowokoreańska grupa postanowiła zaśpiewać i nagrać popularne dźwięki. Na początek wybrali dźwięki systemu Windows. Klip nagrali w styczniu tego roku i opublikowali na swoim kanale w serwisie YouTube. Obejrzało go już niemal 800 tys. osób.

Klip ma zaledwie 28 sekund. Zespół zaśpiewał wszystkie najważniejsze dźwięki: rozruchu systemu Windows XP, rozruchu systemu Windows Vista, podpięcia urządzenia USB do portu, odpięcia urządzenia USB z portu, błędu systemowego, opróżniania kosza oraz wyłączania systemu Windows XP.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Gadżety
Apple ogłasza koniec barier językowych. Ale to Polacy byli pierwsi
Gadżety
Polacy kupią iPhone'a 17? Na razie na potęgę szukają „starego” modelu
Gadżety
Polacy zaskoczyli. Choć nowy iPhone nadchodzi, wolą starszy model
Gadżety
Google z nowymi smartfonami AI. Koncern zaskoczył składanym urządzeniem
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Gadżety
Apple szykuje szklaną rewolucję. Wyciekł niezwykły projekt iPhone'a
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama