To nie pierwszy raz, kiedy południowokoreańska grupa postanowiła zaśpiewać i nagrać popularne dźwięki. Na początek wybrali dźwięki systemu Windows. Klip nagrali w styczniu tego roku i opublikowali na swoim kanale w serwisie YouTube. Obejrzało go już niemal 800 tys. osób.

Klip ma zaledwie 28 sekund. Zespół zaśpiewał wszystkie najważniejsze dźwięki: rozruchu systemu Windows XP, rozruchu systemu Windows Vista, podpięcia urządzenia USB do portu, odpięcia urządzenia USB z portu, błędu systemowego, opróżniania kosza oraz wyłączania systemu Windows XP.

Po Windowsach grupa zdecydowała się nagrać dźwięki z iPhone`a i zrobiła to jeszcze lepiej niż za pierwszym razem. W pięć dni klip obejrzało ponad 300 tys. osób.

Klip trwa około minuty i koniecznie trzeba go obejrzeć z dźwiękiem. Koreańscy muzycy odtworzyli wszystkie popularne dźwięki iPhone’a: dzwonki opening, marimba oraz strum a także dźwięki alarmów orz dźwięki systemowa, łącznie z dźwiękiem jaki wydaje iPhone wysyłając wiadomość oraz kiedy się blokuje.

MayTree nagrali też ścieżki dźwiękowe do popularnych gier takich jak Super Mario i Tetris oraz czołówki największych wytwórni filmowych od MGB do Warner Brothers, a nawet Netflixa.