Reklama

Facebook łączy usługi komunikacyjne Instagrama, WhatsAppa i Messengera

Takie rewolucyjne rozwiązanie ma zapewnić kontrolę nad rozrastającymi się oddziałami firm, gdy „działalność całej grupy pogrąża się w skandalach” – informuje „The New York Times”.

Publikacja: 26.01.2019 16:12

Facebook łączy usługi komunikacyjne Instagrama, WhatsAppa i Messengera

Foto: Bloomberg

Powołuje się na cztery osoby zaangażowane w zmiany, które będą wymagać od tysięcy pracowników Facebooka rekonfiguracji sposobu działania WhatsAppa, Instagrama i Facebook Messengera na ich najbardziej podstawowych poziomach. Chociaż wszystkie trzy usługi będą nadal działać jako samodzielne aplikacje, ich podstawowa infrastruktura przesyłania wiadomości zostanie ujednolicona.

Facebook jest nadal na wczesnym etapie prac i planuje zakończyć je pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Globalne Interesy
Wojna handlowa USA – Chiny nabiera tempa. Pekin blokuje amerykańskiego giganta
Globalne Interesy
Ekstrawagancki król danych znów na szczycie. Ze swojej wyspy rzuca wyzwanie Muskowi
Globalne Interesy
Cios w OpenAI i Teslę. Gigant e-handlu pokazał „przełomową” AI i humanoida
Globalne Interesy
Firmy coraz częściej odwracają się od AI. W cenie znów człowiek, ale może być za późno
Globalne Interesy
Zaskakujący bojkot Spotify. Artyści usuwają muzykę
Reklama
Reklama