Vivid Games z trzecią premierą w tym roku

„Gravity Rider” to trójwymiarowe, futurystyczne wyścigi z wysokiej jakości grafiką.

– Tytuł to owoc naszej współpracy ze studiem Fontes. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę w trybie solo oraz 4-osobowy, asynchroniczny tryb online – mówi Wojciech Mazur, odpowiedzialny za ten projekt.

Jak zaznacza, „Gravity Rider” oferuje ponad 100 zróżnicowanych tras opartych na dopracowanej fizyce, na których można rywalizować za pomocą 10 pojazdów. – Tytuł spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem graczy, którzy chętnie i na długo angażują się w grę – komentuje Mazur.

To nie jedyna gra Vivid Games w tym roku. Bydgoskie studio miesiąc wcześniej na rynek wypuściło (na platformę iOS) „Mayhem Combat”. Tytuł ten od dwóch tygodni dostępny jest również na platformie Android. Jak tłumaczą w spółce, dzięki premierowym kampaniom promocyjnym został pobrany już przez 0,7 mln użytkowników. W najbliższym czasie w grze pojawi się wiele nowości, m.in.: nowy tryb rozgrywki „Survival Tower”, a także nowa grywalna postać znana z gry „Real Boxing”.

Trzeci tytuł od Vivid Games, który debiutował w br. to „Space Pioneer”. Do tej pory trafił on do 1,5 mln graczy. – 2 sierpnia ukaże się pierwsza duża aktualizacja zawierająca klasyfikację rankingową, tygodniowe turnieje, system rang, nowy tryb time-attack oraz kolejną duża porcję broni i wyposażenia – informuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Giełdowa spółka specjalizuje się w grach mobilnych. W branży jest od ponad dekady. Jej wiodący produkt to „Real Boxing”, seria bokserskich gier.

Mogą Ci się również spodobać

Allegro zainwestuje miliard złotych. Chce wprowadzać AI

Największy sprzedawca internetowy najwięcej wyda na dopłacanie do kosztów dostawy przesyłek do klientów, ale ...

Rower, auto i hulajnoga w jednej aplikacji. Tak firmy się ratują

Epidemia może zmienić model współdzielonego transportu. Czy rywalizujący ze sobą operatorzy pojazdów na minuty ...

Francuzi karzą Apple. Miliony euro za spowalnianie iPhone’ów

Urząd ds. konkurencji w Paryżu nałożył na koncern kierowany przez Tima Cooka potężną karę. ...

Impel wdraża efektywność energetyczną dla MŚP

Grupa Impel (GI) od dłuższego czasu w ramach obszaru biznesowego Industrial Services pracuje nad ...

Smartfon-skrzydło może zamieszać na rynku

Projekt Explorer – pod taką nazwą kryje się nowa linia produktów LG. Chodzi o ...