Aktualizacja: 24.01.2025 02:24 Publikacja: 02.03.2021 15:13
Foto: cyfrowa.rp.pl
Microsoft zaprezentował swoje najnowsze rozwiązanie dla biznesu. I nie mowa tu o nowym oprogramowaniu. Mowa o Surface Pro 7+ dla Biznesu, czyli ultralekkim (796 gramów) laptopie 2w1 przeznaczonym dla przedsiębiorców. Urządzeniu, które dzięki pełnej integracji z ekosystemem Microsoft 365 i dodatkowym funkcjom z zakresu bezpieczeństwa ma odpowiadać na najbardziej wyśrubowane potrzeby środowisk biznesowych.
Kupując Surface Pro 7+ w wersji biznesowej, otrzymujemy uniwersalne narzędzie, które pozwala pracować w kilku trybach. Ten wydajny komputer 2 w 1 sprawdzi się w różnych biznesowych środowiskach – łączy moc komputera z wygodą tabletu, zapewniając tak dziś potrzebną elastyczność. Mimo niespełna 1kg wagi, pod designerską i solidnie spasowaną obudową znajdziemy procesor Intel Core 11. generacji i baterię, która wystarczy na blisko 15 godzin pracy. Oznacza to, że jeśli będziemy trzymać się klasycznych 8 godzin w biurze, na jednym ładowaniu możemy pracować praktycznie drugie tyle – to na wypadek, gdyby ktoś na dwudniowy wyjazd biznesowy nieopatrznie zapomniał ładowarki. A nawet jeśli tak się zdarzy, Surface’a Pro 7+ możemy naładować kablem USB-C, który dzisiaj jest już standardem. Szybkość ładowania? Tutaj inżynierowie Microsoft także wyszli naprzeciw potrzebom biznesu – obecna w Pro 7+ funkcja Fast Charging ładuje baterię od 5% do 80% w niecałą godzinę. To bardzo przydatne szczególnie, gdy jesteśmy w biegu.
Ważnym elementem budowania wartości rozwiązań dostarczanych przez centra usług wspólnych powinny być działania związane z kreowaniem nowych produktów i usług, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby biznesu.
Brytyjski magazyn „What Car?” opublikował kolejną odsłonę swojego rankingu „Reliability Survey”, w którym 30 tysięcy właścicieli przekazało swoje opinie na temat aut. Jak wypadło Suzuki? Niezawodnie!
Udział systemów wspierających zarządzanie zasobami firmy w przedsiębiorstwach wzrasta z roku na rok. Nawet najwięksi przeciwnicy usprawnień tego typu powoli przekonują się do korzyści, jakie niesie za sobą wdrożenie narzędzi klasy ERP. Bez względu na to, czy mowa o małej, czy dużej organizacji, w szybkim tempie dojrzeć możemy wzrost efektywności wykonywania procesów biznesowych przy niezmiennie wysokiej jakości produkcji. Czy samo wdrożenie systemu ERP w dużym przedsiębiorstwie jest jednak dużym wyzwaniem? Nie, jeśli dokładnie przeanalizuje się poszczególne etapy wdrożenia.
Klienci Warty mają możliwość leczenia nowotworów przy użyciu najnowocześniejszych metod na świecie. Ubezpieczenie Leczenie za granicą Plus może pokryć związane z tym koszty nawet do 2 mln euro.
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
Wdrażając rolnictwo regeneratywne, jesteśmy w stanie zredukować nawet ok. 40 proc. emisji pochodzących obecnie z systemu żywieniowego w Unii Europejskie do 2050 r. – mówi Michał Siwek z BNP Paribas Bank Polska.
Poprzez innowacje, elastyczność i zrozumienie potrzeb lokalnych rynków możemy nie tylko sprostać oczekiwaniom konsumentów, ale także inspirować innych do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i efektywności biznesowej – mówi Rob Clark, dyrektor operacyjny, Epson Europe.
Orlen w wyniku przejęć przeprowadzonych na przestrzeni ostatnich lat znacząco poszerzył portfolio oferowanych usług i produktów. Nowa strategia spółki uwzględnia wszystkie segmenty, w których działa grupa, proponując nową ofertę dla klientów.
Na rok 2025 patrzymy z optymizmem i wchodzimy w niego w pełnej gotowości. Pozostaniemy blisko naszych klientów i konsumentów, by razem przygotować się na zmiany, które czekają nasz rynek. Będziemy dalej rozwijać się w sposób zrównoważony, mając na uwadze dobro naszych pracowników oraz wpływ biznesu na społeczności i środowisko – mówi Ruža Tomić Fontana, dyrektorka generalna Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie.
Orlen będzie dekarbonizował segment rafineryjny i petrochemiczny, oferując produkty nisko- i zeromisyjne, ale też poprawiając procesy wytwórcze w grupie. Firma chce nawiązywać partnerstwa z zewnętrznymi podmiotami i zakłada finansową roztropność przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.
Huawei Polska została ponownie uznana za jednego z najlepszych pracodawców w kraju, zdobywając prestiżowy certyfikat Top Employers Polska już piąty rok z rzędu. To wyróżnienie potwierdza, że firma nieustannie spełnia najwyższe standardy zarządzania zasobami ludzkimi, tworząc przyjazne środowisko pracy w jednej z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się branż.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas