Tylko 79 zł za pół roku czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 25.03.2025 07:14 Publikacja: 02.03.2021 15:13
Foto: cyfrowa.rp.pl
Microsoft zaprezentował swoje najnowsze rozwiązanie dla biznesu. I nie mowa tu o nowym oprogramowaniu. Mowa o Surface Pro 7+ dla Biznesu, czyli ultralekkim (796 gramów) laptopie 2w1 przeznaczonym dla przedsiębiorców. Urządzeniu, które dzięki pełnej integracji z ekosystemem Microsoft 365 i dodatkowym funkcjom z zakresu bezpieczeństwa ma odpowiadać na najbardziej wyśrubowane potrzeby środowisk biznesowych.
Kupując Surface Pro 7+ w wersji biznesowej, otrzymujemy uniwersalne narzędzie, które pozwala pracować w kilku trybach. Ten wydajny komputer 2 w 1 sprawdzi się w różnych biznesowych środowiskach – łączy moc komputera z wygodą tabletu, zapewniając tak dziś potrzebną elastyczność. Mimo niespełna 1kg wagi, pod designerską i solidnie spasowaną obudową znajdziemy procesor Intel Core 11. generacji i baterię, która wystarczy na blisko 15 godzin pracy. Oznacza to, że jeśli będziemy trzymać się klasycznych 8 godzin w biurze, na jednym ładowaniu możemy pracować praktycznie drugie tyle – to na wypadek, gdyby ktoś na dwudniowy wyjazd biznesowy nieopatrznie zapomniał ładowarki. A nawet jeśli tak się zdarzy, Surface’a Pro 7+ możemy naładować kablem USB-C, który dzisiaj jest już standardem. Szybkość ładowania? Tutaj inżynierowie Microsoft także wyszli naprzeciw potrzebom biznesu – obecna w Pro 7+ funkcja Fast Charging ładuje baterię od 5% do 80% w niecałą godzinę. To bardzo przydatne szczególnie, gdy jesteśmy w biegu.
Ważnym elementem budowania wartości rozwiązań dostarczanych przez centra usług wspólnych powinny być działania związane z kreowaniem nowych produktów i usług, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby biznesu.
Udział systemów wspierających zarządzanie zasobami firmy w przedsiębiorstwach wzrasta z roku na rok. Nawet najwięksi przeciwnicy usprawnień tego typu powoli przekonują się do korzyści, jakie niesie za sobą wdrożenie narzędzi klasy ERP. Bez względu na to, czy mowa o małej, czy dużej organizacji, w szybkim tempie dojrzeć możemy wzrost efektywności wykonywania procesów biznesowych przy niezmiennie wysokiej jakości produkcji. Czy samo wdrożenie systemu ERP w dużym przedsiębiorstwie jest jednak dużym wyzwaniem? Nie, jeśli dokładnie przeanalizuje się poszczególne etapy wdrożenia.
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Region może przyczynić się do rozwoju branży chipów w Polsce tak, jak miało to miejsce w poprzednich latach, na przykład w przypadku automotive czy elektroniki – mówi Radosław Bojarczuk, menedżer do spraw inwestycji strategicznych, Invest in Pomerania.
W Sopocie – po raz pierwszy w Polsce – odbyło się najważniejsze spotkanie europejskiej branży półprzewodnikowej. Konferencję zdominował temat wpływu sztucznej inteligencji na niemal wszystkie dziedziny życia.
Za zbudowaniem Doliny Krzemowej w Saksonii stoją cztery klucze do sukcesu – mówi Thomas Kralinski, sekretarz stanu i szef gabinetu Saksońskiego Ministerstwa Gospodarki, Pracy, Energii i Ochrony Klimatu.
Pomorze w najbliższych latach będzie dysponować potencjałem w zakresie energii ze źródeł odnawialnych, który zbuduje przewagę nie tylko regionu, ale także tej części Europy. To właśnie tu powstanie elektrownia jądrowa i morskie farmy wiatrowe – mówi Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.
Polska ma szczególne zasoby i wiedzę, które można wykorzystać w całej Europie, tak by skorzystała na tym Wspólnota – mówi Dionys van de Ven, prezes Comet Yxlon.
Należy w większym stopniu wykorzystywać do współpracy mocne strony Europy, centra kompetencji i know-how, dzięki czemu będziemy mogli szybciej wprowadzać nowe rozwiązania i technologie oraz utrzymać przewagę konkurencyjną – mówi Laith Altimime, prezes SEMI Europe.
Podczas katowickiego wydarzenia, zaplanowanego w dniach 23–25 kwietnia, swoje ważne miejsce będą miały zagadnienia związane z handlem – tradycyjnym i internetowym.
Firma będąca krajowym liderem produkcji hydrauliki siłowej po raz kolejny zaprezentuje swą ofertę, w tym nowości, na prestiżowych targach w stolicy Bawarii, które odbędą się w dniach 7–13 kwietnia br.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas