Reklama

Przegląd prasy – środa, 18 listopada 2009

Publikacja: 18.11.2009 00:00

Parkiet

Hyperion. Wciąż bez zarządu
Urszula Zielińska

Przychody Hyperionu, firmy konsolidującej rynek małych dostawców Internetu i telefonii, w III kwartale tego roku były o blisko 19 proc. niższe niż rok wcześniej: wyniosły 10 mln zł.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/664703_Hyperion_Wciaz_bez_zarzadu.html (dostęp płatny)

NFI Midas Hutchison 3G pozwał fundusz
Urszula Zielińska

660,52 tys. funtów (3 mln zł) i odsetek domaga się od NFI Midas brytyjski operator komórkowy Hutchison 3G – wynika ze sprawozdania kwartalnego Midasa. Tzw. Hutch pozwał fundusz o zapłatę tej kwoty w sierpniu, korzystając z poręczenia, jakie polska firma wystawiła na rzecz swojej brytyjskiej firmy zależnej Advantage Cellular (ACCL).
http://archiwum.parkiet.com/artykul/664700_NFI_Midas_Hutchison_3G_pozwal_fundusz.html (dostęp płatny)

Reklama
Reklama

Puls Biznesu

Komórki 4G ruszą później
Kamil Kosiński

Na LTE trzeba w Polsce poczekać kilka lat. Futurystyczne wizje niedługo zaczną się ziszczać. Ale nie w Polsce. U nas telefonia czwartej generacji to ciągle pieśń przyszłości.
http://bonnierbusinesspolska.pb.pl/Issue.aspx?id=f12d4069-8c6f-4ee7-8e60-b85622f30828&date=2009-11-18 (dostęp płatny)

Telekomunikacja
Ta sieć komórkowa zabrała najwięcej klientów rywalom. Jest też wielki przegrany
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Telekomunikacja
Internet z KPO mocno opóźniony? Gotowe tylko 25 proc. sieci
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama