Z Motoroli do T-Mobile Polska

Publikacja: 09.10.2019 22:36

Z Motoroli do T-Mobile Polska

Foto: cyfrowa.rp.pl

Do kadry zarządzającej T‑Mobile Polska dołączy od listopada Kuba Pancewicz, do niedawna dyrektor generalny Motoroli (Grupa Lenovo) na Polskę i Europę Południowo-Wschodnią. Jak podał operator, Pancewicz będzie dyrektorem zarządzania terminalami i łańcuchem dostaw w T-Mobile. Wraz z zespołem, będzie odpowiadał tym samym za cały proces i strategię zarządzania urządzeniami zarówno w segmencie klientów indywidualnych (B2C), jak i firm (B2B).
Jak wynika z komunikatu, T-Mobile postawił menedżerowi takie cele jak wprowadzanie innowacji w portfelu oraz zapewnienie firmie najwyższego możliwego zwrotu z inwestycji (przy współpracy z Departamentem Zakupów).
W tym nowo utworzonym departamencie Kuba Pancewicz będzie również kierował wszystkimi procesami łańcucha dostaw dla T‑Mobile Polska, w tym zarządzaniem zapasami, logistyką, zwrotami, naprawami, magazynowaniem i dostawą do klientów. W tej roli skoncentruje się na ulepszeniu naszych procesów operacyjnych, aby osiągnąć nowy poziom doskonałości operacyjnej i doświadczenia klienta.

W czasie karierze pracował w różnych obszarach sektora telekom, zarówno w Polsce jak i za granicą, z czego przez blisko 16 lat był związany z firmą Nokia.

Współpracował przy wielu fuzjach i przejęciach. Był odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie produktami oraz zarządzanie i procesy restrukturyzacji organizacji. Posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w sprzedaży i rozwoju produktu.

Jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Pozostało 100% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Kup teraz
Telekomunikacja
Rusza przedświąteczna bitwa telekomów. Światłowód czy LTE? Jakie są ceny?
Materiał Promocyjny
Finansowanie projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii
Telekomunikacja
Do kogo uciekają użytkownicy sieci komórkowych. Ten operator wygrywa
Telekomunikacja
Duża awaria sieci komórkowych w Polsce. Problemy z połączeniami
Telekomunikacja
Do kogo przenoszą się klienci sieci komórkowych? Zwycięzca jest jeden
Telekomunikacja
Ile Polacy płacą za usługi telekomunikacyjne i jak z nich korzystają. Raport UKE
Materiał Promocyjny
Jak odróżnić nastoletni bunt od depresji. Poradnik dla nauczycieli