Wystarczy tylko raz konto doładować i po wieki ważne będzie – tak anonsuje sieć  nju mobile swą nową promocję „po wieki”. Oznacza to, że klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Użytkownik, który nie zasili konta przez 6 miesięcy otrzyma SMS-a z pytaniem, czy nadal korzysta z tego numeru. Wystarczy, że wyśle potwierdziącego SMS-a o treści „tak”  i będzie mógł dalej korzystać z numeru bez wykonywania doładowań.

Promocja będzie dostępna do odwołania, operator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w każdym czasie bez podania przyczyny. Zakończenie promocji nie naruszy praw nabytych.

Usługi pod marką nju mobile Orange uruchomiła pod koniec kwietnia ub.r. Do końca czerwca sieć pozyskała 80 tys. klientów, na koniec września miała ich już 203 tys., a na koniec grudnia 2013 r. – 353 tys. W tej ostatniej grupie 74 tys. korzysta z opcji abonamentowej, a 279 tys. z opcji na kartę.