Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.07.2025 02:23 Publikacja: 21.06.2013 10:59
Polacy nie są gotowi na zakup oprogramowania w chmurze, tylko 4 proc. użytkowników chce mieć dostęp do programów poprzez Internet i płacić za nie w miesięcznych lub rocznych transzach – wynika z badania firmy Corel. Jednocześnie ponad połowa polskich konsumentów w dalszym ciągu preferuje zakup rozwiązań pudełkowych. Co trzeci badany woli kupować wersje elektroniczne (tzw. ESD) i ściągać program z Internetu na dysk komputera.
Wyniki pokazują, że Polacy w dalszym ciągu preferują zakup oprogramowania pudełkowego. 25 proc. respondentów chce je nabyć w fizycznych sklepach, z kolei 30 proc. – w sklepach on-line (podobny wynik jak w przypadku wersji elektronicznych).
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas