Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 00:26 Publikacja: 29.04.2011 15:22
Koreański Samsung odnotował w pierwszych trzech miesiącach roku 9-proc. wzrost sprzedaży, za który odpowiadały przede wszystkim smartfony. Przyrost sprzedaży w tym segmencie wyniósł aż 16 proc. w stosunku do czwartego kwartału. Wzrosła także średnia cena sprzedażowa, która w pierwszym kwartale wyniosła 120 dol. Udział smartfonów w sprzedaży Samsunga wyniósł ogółem 18 proc.
Także tajwański HTC w pierwszym kwartale może pochwalić się wzrostem sprzedaży tego typu słuchawek. Na rynek trafiło ich ponad trzy razy więcej niż w tym samym okresie 2010 r. Średnia cena sprzedażowa była jednak znacznie wyższa niż u Samsunga, bo wyniosła aż 359 dol. (wzrost o 6 proc.).
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas