Reklama
Rozwiń

Polski gigant sięga po superbohaterów

Gry online na licencji Warner Bros. mają przyciągnąć do Totalizatora Sportowego nowych klientów, a członkowie Ligi Sprawiedliwości stać się skuteczną bronią w walce z szarą strefą.

Publikacja: 21.08.2019 15:59

Polski gigant sięga po superbohaterów

Foto: Bloomberg

Uruchomione dziewięć miesięcy temu jedyne w Polsce legalne kasyno internetowe miało stać się nową i ważną nogą biznesową Totalizatora Sportowego (TS). W przychodach państwowej spółki na razie kanał online nie stanowi jeszcze istotnej pozycji, ale szybko rośnie. Na świecie rynek hazardu wart jest 399 mld euro, z czego już 11 proc. generuje oferta internetowa. Jak wyjaśnia Olgierd Cieślik, prezes TS, w ciągu kilka lat ma to już być 15 proc. – Przechodzenie do online jest naturalne, każdy chce mieć rozrywkę dostępną wszędzie, na każdym urządzeniu. Trend jest jasny – podkreśla.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Biznes Ludzie Startupy
Niemcy rzucają wyzwanie tanim liniom lotniczym. Z Polski mają pojechać luksusowe nocne pociągi
Biznes Ludzie Startupy
Firmy będą wynagradzać za oglądanie ich reklam? Polacy szykują rewolucję
Biznes Ludzie Startupy
Twórca Spotify finansuje broń przyszłości. Ten tajemniczy start-up jest już wart miliardy
Biznes Ludzie Startupy
Latający skuter Polaka stał się hitem. Teraz pojawił się kolejny model
Biznes Ludzie Startupy
Digitalizacja musi wzmocnić ludzkie zespoły