Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.07.2025 00:40 Publikacja: 26.03.2020 19:50
Eric Yuan, założyciel i prezes Zoom Video Communications, wraz z menedżerami podczas ubiegłorocznego debiutu firmy na Nasdaq
Foto: Bloomberg
Jeszcze w lutym akcje firmy Zoom były warte około 105 dol. Ale na początku tego tygodnia za walor spółki trzeba było zapłacić prawie 160 dol., a w czwartek cena spadła do „zaledwie” 138 dol. Nie zmienia to faktu, że kapitalizacja Zoomu wynosi 38,5 mld dol., znacznie więcej niż w czasie debiutu w kwietniu 2018 r.
CZYTAJ TAKŻE: Oblężenie globalnej sieci. WhatsApp i Netflix na fali
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Mark Zuckerberg chce stworzyć zespół najlepszych ekspertów od sztucznej inteligencji. Właśnie przekonał do odejś...
Prawnik reprezentujący akcjonariuszy Meta Platforms, którzy pozywali Marka Zuckerberga i innych członków kierown...
Nvidia bije rekordy wyceny, a jej prezes zarabia setki milionów na sprzedaży akcji. Jensen Huang nie zwalnia tem...
Założyciel Meta, Mark Zuckerberg, powiedział, że gigant mediów społecznościowych przeznaczy setki miliardów dola...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Wydawało się, że na rynku przeglądarek internetowych karty zostały rozdane na lata. Jednak technologiczni giganc...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas