Reklama

Biden każe współpracownikom usunąć TikToka z telefonów

Współpracownicy Joe Bidena, biorący udział w jego kampanii prezydenckiej, muszą usunąć TikToka nie tylko ze swoich służbowych, ale także prywatnych smartfonów.

Publikacja: 02.08.2020 12:59

Joe Biden, wiceprezydent za czasów Obamy i kandydat na prezydenta, ma problem. Rosjanie mogli pozysk

Joe Biden, wiceprezydent za czasów Obamy i kandydat na prezydenta, ma problem. Rosjanie mogli pozyskać dane na temat pracy jego syna w ukraińskiej firmie Burisma Holding

Foto: Elijah Nouvelage/Bloomberg

Kierownictwo sztabu Joe Bidena twierdzi, że chodzi o względy bezpieczeństwa. Według portalu The Verge nie ma wyjątków, wszyscy pracownicy sztabu muszą się dostosować do nakazu, który wydano po ostrzeżeniu Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej, że chińska aplikacja stanowi zagrożenie.

CZYTAJ TAKŻE: Amerykanie zakażą chińskiego TikToka. Kupi go Microsoft?

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Globalne Interesy
Zuckerberg tworzy „Drużynę AI". Wynagrodzenia sięgają 200 mln dolarów
Globalne Interesy
Akcjonariusze porozumieli się z kierownictwem Meta. Koniec sporu wartego 8 mld dolarów
Globalne Interesy
Nvidia wznowi sprzedaż chipów do Chin. Jej szef zarobił krocie na akcjach
Globalne Interesy
Zuckerberg buduje sztuczną superinteligencję. Nowe centrum wielkości Manhattanu
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Globalne Interesy
Koniec dominacji Google i Microsoftu? Giganci AI uruchamiają nową usługę
Reklama
Reklama