O szykowanej przez rodzimego game developera produkcji piszą już branżowe tytuły za granicą. I nic dziwnego, bo gra może być hitem. Teyon ma bowiem doświadczenie ze znanymi markami sci-fi, na koncie ma bowiem udaną adaptację innej filmowej licencji – mowa o „Terminatorze: Resistance”.

CZYTAJ TAKŻE: Warhammer i Muminki: polskie studia sięgają po światowe hity

Po sukcesie gry w świecie Terminatora studio liczy co najmniej na powtórkę w kontekście historii z udziałem cyber policjanta. Wygląda na to, że fani będą mogli wcielić się w postać znanego z ekranów robota, by strzec porządku w mieście ogarniętym przemocą. Na razie wiadomo jedynie, że będzie to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby i dostępna będzie na komputerach oraz konsolach. Więcej szczegółów trzymanych jest w tajemnicy. Na potencjalny hit z Polski gracze muszą jednak poczekać. Premiera zaplanowana została bowiem dopiero na 2023 r.

„Terminator: Resistance” zadebiutował na rynku w listopadzie 2019 r. Wersja na PS5 pojawiła się dwa miesiące temu. Gra o RoboCopie powstaje na licencji studia filmowego MGM i we współpracy z francuskim wydawcą – firmą Nacon (stoi za takimi produkcjami, jak „Hunting Simulator”, „WRC 8”, czy „Tennis World Tour”).