Orange Polska podniesie ceny? Operator dodaje nowe klauzule do umów

Ceny usług największego telekomu w Polsce w 2023 roku będą mogły zostać podniesione części klientom w trakcie trwania kontraktu. Operator rozpoczął dodawanie klauzul inflacyjnych do umów z klientami.

Coraz mniej „białych plam”

Są w Polsce miejsca, w których dostęp do szybkiego internetu jest znacznie utrudniony. Często doprowadzenie zasięgu sieci do tych lokalizacji jest zbyt drogie i nie opłaca się operatorom telekomunikacyjnym. Obszary te to tzw. „białe plamy” na szerokopasmowej mapie Polski.

T-mobile - czy warto wybrać w 2022 roku?

Pozostawanie w nieustannym kontakcie z innymi osobami, nierzadko z rozmaitych zakątków Europy i świata, to jeden z nieodłącznych elementów naszego życia. Z tego powodu trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez szeregu możliwości, które zapewniają operatorzy sieci telefonii komórkowej. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych z nich jest T-Mobile. Czy przygotowana przez tę markę oferta rzeczywiście jest godna uwagi?

Do kogo przenoszą się klienci sieci komórkowych? Duże zaskoczenie

332,9 tys. numerów telefonii komórkowej przeniesiono z sieci do sieci w III kwartale 2021 roku – podał Urząd Komunikacji Elektronicznej. W tym czasie najwyższe ostateczne wyniki notowali wirtualni operatorzy, a nie giganci.