Hotel za gościa wrzuci zdjęcia na Instagrama

W kilkunastu hotelach sieci ibis turysta nie musi się już martwić o relacjonowanie swojego pobytu w mediach społecznościowych. Zrobi to za niego specjalny pracownik hotelu.

Specjalnie wyznaczona osoba publikuje posty na Instagramie klienta w czasie jego pobytu w hotelu. Poza tym opiekun może komentować zdjęcia innych użytkowników oraz odpowiadać na komentarze na profilu właściciela. Każde zdjęcie publikowane przez opiekuna oznaczone jest hasztagiem #postedbysocialmediasitter.

Usługa jest dostępna w 17 hotelach sieci ibis w Zurychu i Genewie. W ramach pakietu, który można zamówić na początku pobytu, są trzy zdjęcia i relacje dzienne. Usługa nazywa się „Relax, we post”. W listopadzie, w ramach akcji promocyjnej, usługa w weekendy była darmowa. Teraz kosztuje 90 franków szwajcarskich czyli około 340 złotych.

Sieć ibis chce, by goście odwiedzający ich hotele zrelaksowali się i odprężyli i naprawdę odpoczęli – także od wirtualnej rzeczywistości. „Ta usługa ma być digitalnym detoksem” – zachęca sieć i zatrudnia internetowych celebrytów do jej realizacji.

Zdjęcia w ramach pracy dla sieci ibis mają robić m.in. Sara Leutenegger, uczestniczka niemieckiej edycji Next Top Model, Cristina Gheiceanu, znana szwajcarska blogerka lifestylowa z ponad 150 tys. followersami na Instagramie oraz Sylwina, popularna blogerka modowa z Zurychu.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Netflix wreszcie pokazał pierwszy zwiastun „Wiedźmina”

Premiera serialu „Wiedźmin”, według prozy Andrzeja Sapkowskiego już w tym roku. Netflix – zgodnie ...

Koniec z depresją i samookaleczaniem na Instagramie

Na Instagramie już od dawna nie można publikować zdjęć z nagością. Teraz jednak serwis ...

Polski fiskus jest zniecierpliwiony. Chce rozliczyć cyfrowych gigantów

Polska nie chce już czekać na decyzję Unii Europejskiej w zakresie podatku cyfrowego, gdyż ...

Francja uzbroi satelity w lasery i karabiny maszynowe

Francja tworzy kosmiczne siły zbrojne. Przeznaczy na ten projekt 700 milionów euro. Stworzenie sił ...

Roślinna wieprzowina wchodzi na rynek. Z probówki, ale smaczna

Amerykańska firma Impossible Foods już wkrótce wprowadzi na rynek wegańskie kiełbasy oraz wieprzowinę. Impossible ...

Microsoft oskarżony o korupcję. Zapłaci gigantyczną karę

Microsoft zapłaci 25 milionów dolarów kary za naruszenie amerykańskiego prawa antykorupcyjnego. Firma naruszyła Foreign ...