Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.10.2025 18:17 Publikacja: 06.07.2023 12:12
Na razie subskrypcje nie są jeszcze w Polsce aktywne, choć można zapisać się już na listę oczekujących na weryfikację konta
Foto: Adobe Stock
To właśnie Meta zdecydowała, że dla osób, które chcą posiadać specjalny znacznik, informujący, iż ich profil jest zweryfikowany, a one same są tymi, za kogo się podają, korzystanie z Facebooka i Instagrama będzie płatne. I to nie mało. W USA subskrypcja abonamentu Meta Verified to wydatek 12 dol. (w przypadku serwisów w wersji przeglądarkowej) lub 15 dol. miesięcznie (dla użytkowników aplikacji).
Teraz taka opcja ruszy nad Wisłą i będzie dostępna tylko dla osób pełnoletnich. Nie ma co ukrywać, że nowa usługa nie jest tania. Za otrzymanie odznaki trzeba zapłacić odpowiednio 65 i 80 zł. Na razie subskrypcje nie są jeszcze w Polsce aktywne, choć można zapisać się już na listę oczekujących na weryfikację konta. Po uruchomieniu usługi Meta w ciągu maksymalnie dwóch dni sprawdzi autentyczność profilu (konieczne będzie wysłanie „screena” dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego tożsamość). Za miesięczną opłatę użytkownik otrzyma nie tylko znacznik Meta Verified, ale także szerszą paletę tzw. reakcji w Reels i Stories (poza tradycyjnym „lubię to”), czy dodatkową ochronę konta.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Szefowie firm technologicznych i amerykańscy liderzy biznesu przewidują, że już w niedalekiej przyszłości tydzie...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Pogłębienie i utrwalenie nierówności społecznych, gigantyczne bezrobocie, powstanie nowej „trwałej klasy niższej...
W ciągu roku 10 największych start-upów AI zyskało na wartości niemal bilion dolarów, choć nie ma zysków. – Obec...
Szwedzki gigant świadczący internetowe usługi finansowe oparte na zasadzie „kup teraz, zapłać później”, dzięki i...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Inwestorzy indywidualni coraz śmielej sięgają po narzędzia jak ChatGPT. Powód? Eksperymentalne portfele budowane...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas