Elon Musk rozgoryczony „Cyberpunkiem”

Andrew Harrer/Bloomberg

CD Projekt przeżywa trudne chwile. Masa negatywnych opinii o grze jaka wylewa się od momentu premiery ze strony internautów, zwłaszcza graczy korzystających z konsol, jest miażdżąca.

Teraz, dość niespodziewanie, cios w polskie studio nadszedł ze strony jednego z najpopularniejszych fanów „Cyberpunk 2077”. Elon Musk, który wcześniej kilkukrotnie dawał za pośrednictwem mediów wyraz sympatii twórcom gry i nie ukrywał, że wyczekuje na premierę, zamieścił na Twitterze post. W jasny sposób pokazuje on rozczarowanie miliardera finalną wersją gry.

CZYTAJ TAKŻE: Fatalne oceny „Cyberpunka” na konsole. Firma przeprasza, panika na giełdzie

Założyciel Tesli i SpaceX wkleił zrzut ekranu z Reddita, który przedstawia post innego gracza. Można przeczytać w nim: „Wziąłem tydzień wolnego, aby pograć w tę grę i zdałem sobie sprawę, że nie jest to produkcja, o której marzyłem przez ostatnie osiem lat. Teraz płaczę, gdy myślę o grze i nie chcę więcej dotykać mojego PS4”.

Jednocześnie autor posta w ostrych słowach podkreślił, że „Cyberpunk 2077” miał być przyszłością gamingu. „Tymczasem teraz nie wiem, na jaką grę mogę jeszcze czekać” – zaznaczył rozgoryczony fan.

CZYTAJ TAKŻE: Zmarnowana cyberszansa

Sam Elon Musk nie skomentował zamieszczonego tweeta. Co więcej, po krótkim czasie usunął wpis. I trudno się dziwić. Jego partnerka i matka jego dziecka wzięła udział w polskiej produkcji. Mowa o znanej kanadyjskiej wokalistce Grimes, która jest odtwórczynią jednej z bohaterek produkcji CD Projekt – wciela się w postać LizzyWizzy, piosenkarki-cyborga. Grimes w atmosferze skandalu niedawno promowała grę – opublikowała swoje roznegliżowane zdjęcie z podpisem, że nie może doczekać się „Cyberpunka”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wpływy z gier rosną szybciej niż z filmów. To rynek wart 140 mld dol.

Trwające w Los Angeles targi E3 obfitują w zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów w branży ...

Polska aplikacja dla chorych na Hashimoto

Inżynier, która wprowadzała globalną sieć coworkingową WeWork do Polski, stworzyła rozwiązanie, które pomaga osobom ...

Apple pozywa kanadyjską firmę. Kradli iPhony zamiast utylizować

Firma której Apple płaciło za recykling swoich urządzeń, najwyraźniej sprzedawała je dalej. Teraz amerykański ...

Powstanie stacja kosmiczna utylizująca śmieci

Gateway Earth Development Group, czyli zespół złożony z naukowców topowych uniwersytetów na całym świecie, ...

Efekt koronawirusa. Przełom w zdalnej opiece lekarskiej

Takiego boomu na usługi telemedyczne w Polsce jeszcze nie było. W wyniku epidemii koronawirusa ...

InPost zaoferuje… lodówkomaty

InPost – operator logistyczny, w który zainwestowały jedne z największych amerykańskich funduszy inwestycyjnych Advent ...