Reklama
Rozwiń
Reklama

Vincent Lobry odejdzie z Orange Polska

Publikacja: 09.09.2014 12:34

Vincent Lobry, zasiadający w zarządzie Orange Polska od pięciu lat złożył, dziś rezygnację   – poinformował telekom informując jednocześnie, że menedżer obejmie funkcję prezesa w Telkom Kenya (także z grupy Orange).

W zarządzie Orange Polska Lobry odpowiadał ostatnio za „Zarządzania Wartością i Konwergencją”, a wcześniej za marketing grupy w naszym kraju.

Rozstanie się z polską firmą formalnie października. Wtedy przejmie obowiązki w kenijskiej spółce.

Vincent Lobry (l. 59) pracuje dla grupy Orange (d. France Telecom) od 1979 r. Zaczynał jako inżynier nowych systemów i zarządzania siecią. Pracował dla FT w Indonezji, od 1994 r. w USA, a do 2003 r. w Hiszpanii i Włoszech.

Następnie kierował zespołami biznesowymi w pionach marketingu rynku masowego i B2B do stycznia 2006 roku, kiedy został powołany na dyrektora pionu marketingu rynku masowego w FT France.

Reklama
Reklama

Jest Kawalerem Orderu Zasługi (Ordre du Mérite), absolwentem Politechniki (École Polytechnique) oraz Wyższej Szkoły Telekomunikacyjnej w Paryżu (École Nationale Supérieure des Télécommunication de Paris).

Telekomunikacja
Ta sieć komórkowa zabrała najwięcej klientów rywalom. Jest też wielki przegrany
Telekomunikacja
Internet z KPO mocno opóźniony? Gotowe tylko 25 proc. sieci
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama