Kupujesz elektronikę? Za te sprzęty zapłacisz mniej

Bez względu na to, czy kupujesz lub wymieniasz elektronikę bo lubisz, czy po prostu zmusza Cię do tego sytuacja — zazwyczaj to spory wydatek rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Na szczęście sklepy z elektroniką prześcigają się w proponowaniu swoim klientom korzystnych promocji. Kto skorzysta z nich najbardziej? Odpowiedź jest oczywista — ci, którzy kupują online.

Śledzenie najnowszych trendów w branży elektronicznej wymaga sporego zapału i fascynacji tematem. Jednak czasem zakup nowego telewizora, pralki czy lodówki jest po prostu koniecznością. Osoby, które muszą zainwestować znaczną kwotę w urządzenie szukają możliwości obniżenia ceny. Jedną z nich są akcje promocyjne organizowane przez portal AleRabat, którego partnerami są tacy rynkowi potentaci jak Komputronik czy Vobis.

Co możesz kupić taniej?

Sklepy z elektroniką proponują wiele produktów w niskich cenach. Są to sprzęty RTV i AGD, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Zazwyczaj za urządzenia bardziej zaawansowane, intuicyjne i wydajne trzeba zapłacić krocie. Na jakości nie warto jednak oszczędzać, dlatego zamiast kupować tańsze zamienniki i iść na kompromisy w kwestii funkcjonalności lepiej skorzystać z kuponów zniżkowych. Można wygenerować je na portalu AleRabat https://alerabat.com/kod-promocyjny/komputronik-pl. Jeden z partnerów akcji, sklep Komputronik oferuje sporo zniżek na swój asortyment, m.in.:

  • laptopy za mniej niż 1000 złotych,
  • zniżki do 1000 złotych na sprzęt AGD,
  • urządzenia wielofunkcyjne gratis to zakupów o określonej wartości.

Promocji jest znacznie więcej i wiele z nich jest dość uniwersalnych. Totalne wyprzedaże do
-70%, darmowe dostawy, raty 0% czy kody rabatowe na pierwsze zakupy to tylko niektóre z propozycji, jakimi marka chce zawalczyć o klientów.

Sprzęt kupowany na promocji to najlepsza okazja do oszczędności. Inaczej niż urządzenia z niepewnego źródła, tj. z drugiej ręki czy sprzęty powystawowe lub outletowe działa w pełni sprawnie i jest objęty gwarancją.

Jak zaoszczędzić?

Zanim zdecydujesz się na zakup pierwszego urządzenia, jakie zobaczysz, skorzystaj z potęgi Internetu i porównaj jego cenę w różnych sklepach. Zazwyczaj różnice mogą wynieść od kilkunastu do nawet kilkuset złotych! Wystarczy, że wejdzie na stronę alerabat.com/kod-promocyjny/vobis-pl. Sklep Vobis, będący partnerem ogólnopolskiej akcji zniżkowej organizowanej przez AleRabat proponuje kilka innych opcji oszczędzania na zakupach elektroniki, np.

  • darmową dostawę do domu, sklepu stacjonarnego lub punktu partnerskiego,
  • możliwość skorzystania z nieoprocentowanej sprzedaży ratalnej, a więc rozłożenia spłaty nawet na kilkadziesiąt miesięcy,
  • upominki gratis do zakupów za określoną kwotę lub nabycia sprzętów konkretnej marki.

Takie sposoby oszczędzania podobają się Polakom i są przez nich coraz częściej wykorzystywane. Szczególnie przy zakupach na większe kwoty, upusty będą mocno odczuwalne. Dlatego z kodów rabatowych warto korzystać nie tylko wtedy, gdy zamierzasz wymienić jeden sprzęt RTV czy AGD, ale przede wszystkim wtedy, gdy urządzasz cały dom lub robisz generalny remont mieszkania.

Kupowanie nowej elektroniki to konieczność w czasach, w których postęp technologiczny jest szybszy i bardziej intensywny niż kiedykolwiek wcześniej. Wciąż pojawiają się nowe funkcje usprawniające codzienne zadania, a sprzęty kuchenne i pozostałe są produkowane jako energooszczędne. Kupując je, możesz więc zaoszczędzić nie tylko jednorazowo, ale też długofalowo obniżając rachunki za media.

Materiał Promocyjny 

Mogą Ci się również spodobać

Kontrowersje wokół szczepionki oksfordzkiej. Pomyłka podczas testów

Koncern AstraZeneca i naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego przyznali się do błędu podczas testów skuteczności ...

Można już inwestować w ułamek dzieła sztuki. Czas tokenów

Tokenizacja rynku sztuki prowadzi do przełamania barier wejścia, którymi dotychczas były wysokie ceny – ...

Epidemia zombi wróci w czerwcu

Na konsoli PS4 zadebiutuje jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat – „The Last ...

Bezzałogowce uratują pilotów US Army

Dowództwo sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych planuje stworzenie autonomicznego statku powietrznego zabierającego jedną lub dwie ...

Apple pozywa kanadyjską firmę. Kradli iPhony zamiast utylizować

Firma której Apple płaciło za recykling swoich urządzeń, najwyraźniej sprzedawała je dalej. Teraz amerykański ...

Inteligentne miny z AI same znajdą i zaatakują cel

Armia USA szuka nowych systemów min przeciwpancernych. Nie chodzi jednak o tradycyjne ładunki wybuchowe, ...