Canal + rusza z czterema nowymi kanałami

Oprócz już zapowiedzianego Canal+ Discovery 11 maja wystartują także Canal+ Seriale, Canal+ 1 i Canal+ Sport 2

Po dołączeniu nowych stacji i odświeżeniu już istniejących grupa stacji Canal+ będzie liczyć w Polsce osiem kanałów: Canal+ Discovery, Canal+ Seriale, Canal+, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ Sport i CANAL+ Sport 2.

Zapowiadany już kilka dni temu kanał przygotowany wspólnie z Discovery ma nadawać m.in. dokumenty, w tym programy przygotowywane tylko z myślą o tej stacji. Canal+ Seriale będzie emitować amerykańskie i europejskie seriale, a Canal+ 1 ma być stacją dla osób, którym nie uda się obejrzeć w Canal+ premierowych emisji programów. – Z myślą o nich każda z emisji rozpocznie się w Canal+ 1 godzinę później, niż w Canal+. Dzięki temu, widzowie nie spóźnią się na ulubiony film, mecz czy serial – podano.

Z kolei Canal+ Sport i Canal+ Sport2 maja się programowo uzupełniać. – Canal+ Sport i Canal+ Sport2 będą dwoma uzupełniającymi się kanałami pokazującymi najpełniejszą ofertę sportową na rynku. Stworzenie drugiego kanału, w pełni dedykowanego sportowi jest naturalną konsekwencją posiadania bogatego portfolio praw do rozgrywek sportowych – podał Canal+.

Nowe stacje będą dostępne dla abonentów platformy nc+ posiadających pakiet Canal+. Ma być bezpłatna do końca trwania umów pozawieranych na dostęp do tego pakietu.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Warszawska giełda przetestuje blockchain

GPW zapowiada inwestycje w technologię rozproszonych rejestrów. Ma być jak poligon doświadczalny tego typu ...

Sprzedał biznes Facebookowi i stworzył drona-kamikadze

Amerykańska firma Anduril Industries buduje drony, których zadaniem będzie eliminacja wrogich dronów poprzez taranowanie ...

YouTube uderza w przeciwników szczepienia dzieci

Platforma zablokowała reklamy przy materiałach tzw. ruchu antyszczepionkowego – zarówno chodzi o pojedyncze filmy ...

Rosja testuje własny internet. Planuje też rodzimą Wikipedię

Ministerstwo Komunikacji Rosji ogłosiło, że pierwsze testy alternatywnego internetu przebiegły pomyślnie. Celem jest większa ...

Saudyjczycy zhakowali smartfon szefa Amazona

Za materiałami, które miały skompromitować Jeffa Bezosa, mogą stać Saudyjczycy. Tak twierdzi światowej sławy ...

Koniec najbardziej znanych targów komputerowych na świecie

Spółka Deutsche Messe AG poinformowała, że nie będzie już organizować targów CeBIT w Hanowerze. ...