TVN i Canal+ ruszają z serwisem OTT

Za najtańszy pakiet Start z dostępem do biblioteki VoD  obejmującej programy TVN, trzeba zapłacić 10 zł miesięcznie. Kolejne są już droższe: Start Extra kosztuje dwa razy tyle i daje także dostęp do kanałów nadawanych na żywo, wśród których są m.in.  TVN24, HGTV, Mini mini+, Ale kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+ i nSport+. Kolejny jest jeszcze szerszy Pakiet Best TV (40 zł miesięcznie), a za 80 zł można wykupić co miesiąc Pakiet Canal+ z kanałami z portoflio Canal+, w tym tymi z relacjami sportowymi (co oznacza  m.in. rozgrywki UEFA ChampionsLeague, Premier League, LOTTO Ekstraklasę, UEFA Europa League, hiszpański Pucharu Króla i wybrane mecze Bundesligi). Najdroższy PakietMax to kosztujący 100 zł dostęp do ponad 30 kanałów telewizyjnych na żywo (w tym do dziewięciu kanałów Canal+) i do biblioteki VoD. Do tego można sobie dokupić w Playerze+ bibliotekę produkcji HBO, opcję z kanałami Eleven Sports oraz pakiet Canal+ Seriale Extra.

Oferta Playera+ wygląda na skrojoną pod konkurowanie z Iplą Polsatu, który także streaminguje w pakietach swojej platformy wybrane kanały.

Jak zapowiadał wcześniej Jacek Balicki z z zarządu nc+, w dalszych planach jest wprowadzenia na rynek od dawna zapowiadanego dekodera dedykowanego nowej usłudze OTT.

Mogą Ci się również spodobać

Alibaba otworzy sezam? Największa oferta giełdowa w historii

Ant Group, spółka zależna chińskiego koncernu Alibaba Group, złożyła wniosek o przeprowadzenie oferty publicznej. ...

Stalker odnalazł dom ofiary po odbiciu w jej oczach

Pewien mężczyzna został aresztowany za prześladowanie i zaatakowanie japońskiej gwiazdy pop Eny Matsuoki. Znalazł ...

Czas odcinać kupony od sukcesu. Współzałożyciel Ubera kupuje rezydencje

Kanadyjski miliarder Garrett Camp współzałożyciel Ubera oraz założyciel film technologicznych StumbleOpen i Expa, kupił ...

Allegro stawia na finanse

Serwis handlowy kupił startup FinAi, który umożliwia bankom sprzedaż pożyczek przez internet. O transakcji ...

Microsoft oskarżony o korupcję. Zapłaci gigantyczną karę

Microsoft zapłaci 25 milionów dolarów kary za naruszenie amerykańskiego prawa antykorupcyjnego. Firma naruszyła Foreign ...

Mistrzowie cyfrowej transformacji

Elastic Cloud Solutions wchodzi na biznesowe salony na całym świecie. Usprawnia komunikację wewnętrzną, zarządzanie ...