Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.07.2025 06:09 Publikacja: 25.11.2010 07:05
Foto: ROL
[b]Arkadiusz Binder, prezes zarządu Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej:[/b] – W grupie mamy większe możliwości rozwoju. Zyskujemy lepsze warunki przy negocjacji cen na usługi i rozwiązania technologiczne. Wymiana doświadczeń pozwala zredukować ryzyko popełnienia błędów inwestycyjnych i organizacyjnych, a w trudnych sytuacjach dostarcza gotowe rozwiązania. Dzięki temu zwiększamy swoje szanse na konkurowanie z dużymi, ogólnokrajowymi operatorami.
Działając razem mamy również ułatwioną komunikację z administracją publiczną. Prowadzimy dialog z Urzędem Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji. Mamy prężną Grupę Roboczą Administracji Publicznej, która działa w tych sprawach i doskonale sobie radzi. Szczególnie [b]Piotr Marciniak[/b] i [b]Kamil Kurek[/b] wkładają wiele energii w to, aby ta komunikacja przynosiła wymierne efekty. Przekazujemy organom publicznym, jak rozmaite regulacje prawne sprawdzają się w praktyce. Co ważne, jesteśmy wysłuchiwani i nasze uwagi brane są pod uwagę. Żaden mały dostawca usług telekomunikacyjnych, nie jest w stanie osiągnąć tego samodzielnie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas