Rusza bank T-Mobile i Alioru

Publikacja: 06.05.2014 16:41

– Nie znam istotnej funkcjonalności w bankowości mobilnej w Polsce, której nie ma obecnie w banku zbudowanym dla  T-Mobile – mówił dziś Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku. W ten sposób odpowiedział na pytanie, czym nowym na tle rynku może pochwalić się T-Mobile Usługi Bankowe, czyli – w uproszczeniu – pierwszy bank w Polsce prowadzony przez operatora komórkowego.

– To najprawdopodobniej najbardziej innowacyjny projekt bankowo-telekomunikacyjny w Europie.  Wyznaczamy kierunek dla telekomunikacji i bankowości – zachwalał natomiast Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska.  – Łączymy dwa światy, podobnie jak dwa lata temu T-Mobile US – dodawał.

Pozostało jeszcze 86% artykułu

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Telekomunikacja
Na Księżycu powstanie sieć komórkowa. Technologię przygotowała Nokia
Materiał Promocyjny
W zasięgu bezpiecznej przyszłości
Telekomunikacja
Do kogo przenosili się klienci sieci komórkowych w 2024 r.? Ten operator rozbił bank
Materiał Promocyjny
W domu i poza domem szybki internet i telewizja z Play
Materiał Promocyjny
Cyfrowe rozwiązania dla budownictwa
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku