Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 09:49 Publikacja: 19.06.2012 09:50
Amerykański operator optycznej sieci pod handlową marką FIOS zdecydował się na podniesienie prędkości usług dostępowych. Towarzyszyć temu będzie zwyżka abonamentów dla nowych i prolongujących umowy klientów, przeciętnie o 10-15 dolarów miesięcznie. Operator otworzył jednak użytkownikom pakietów usługowych drogę do opłat na dawnym poziomie: mają możliwość zmniejszenia liczby kanałów TV.
Podstawowy pakiet o przepustowości 15/5 Mb/s kosztuje obecnie 70 dolarów w umowie na dwa lata. To jedyny pakiet z dawnej oferty. W pozostałych operator podniósł prędkości do 50, 75 i 150 Mb/s (każdy z pakietów przyspieszył ok 2 razy) oraz wprowadził nowy o prędkości 300/65 Mb/s w cenie przeszło 200 dolarów miesięcznie. Poza podstawowym wszystkie plany taryfowe obejmuje nowa marka FIOS Quantum.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas