Ile dzieci ma naprawdę najbogatszy człowiek świata? Tajemniczy Techno Mechanicus

Założyciel Tesli, SpaceX czy Neuralink Elon Musk ma już 10 znanych dzieci z trzema kobietami. Teraz okazało się, że z zakończonego już związku z wokalistką Grimes ma troje, a nie dwoje dzieci. Miliarder twierdzi, że walczy z kryzysem demograficznym.

Cristiano Ronaldo przebił magiczną granicę na Instagramie. Rządzi tu z Messim

Piłkarz został pierwszą osobą, która zdobyła 500 mln obserwujących na Instagramie. Eksperci tłumaczą to reklamą firmy Louis Vuitton, w której wraz z Leo Messim grają w szachy.

Halland czy Haaland? Szwedzki region ma dość piłkarza City

Pomyłka w pisowni na pewno sprawi, że zamiast zdjęć pięknego regionu internauta zobaczy zdjęcia piłkarza. Ale nawet pisząc nazwę regionu dobrze, może trafić na sławnego Norwega.

Superman nie będzie Wiedźminem. Zmiana w hitowym serialu Netflix

Popularny aktor Henry Cavill zrezygnował z roli Geralta z Rivii. Tytułowy bohater „Wiedźmina” odchodzi z serialu. W czwartym sezonie serii ma go zastąpić Liam Hemsworth, brat innej gwiazdy Holluwood, odtwórcy roli Thora, Chrisa Hemswortha.

Kanye West kupi kontrowersyjny prawicowy serwis społecznościowy

Parler, prawicowy serwis społecznościowy, będący alternatywą m.in. dla Twittera i Facebooka, trafi w ręce popularnego rapera. Miliarder, znany ze swoich radykalnych poglądów, deklaruje, że chce w ten sposób chronić „konserwatywne opinie”.

Ile dzieci ma naprawdę Elon Musk? Wyciekły zaskakujące informacje

Według najnowszych doniesień amerykańskich mediów prawdopodobnie jest już ich dziewiątka, a ostatnim razem miliarder został ojcem w listopadzie 2021 r.

Jack Ma już się nie ukrywa? Założyciel Alibaby widziany w Hongkongu

Chiński miliarder, założyciel koncernu Alibaba Group, pojawił się w Hongkongu - donosi agencja Reuters powołując się na swoich informatorów. Miał on tam spotkać się ze swoimi kilkoma współpracownikami.

Kontrola u popularnych instagramerów i youtuberów. Koniec naciągania?

Ruszyły właśnie pierwsze kontrole u popularnych instagramerów i youtuberów, którzy, tworząc treści reklamowe, nie oznaczają współpracy z markami. Influencerzy już się kajają.

Mija dekada Apple’a bez Steve’a Jobsa

5 października mija 10. rocznica śmierci twórcy potęgi koncernu z logo nadgryzionego jabłka. W 2011 r. charyzmatyczny współzałożyciel koncernu przegrał swoją długą walkę z rakiem, miał zaledwie 56 lat.

Koszykówka i toalety. Top-menedżerowie odchodzą i realizują swoje pasje

Prezesi wielkich firm po utracie pracy albo przejściu na emeryturę często inwestują w inne przedsięwzięcia lub poświęcają się własnym pasjom, często zaskakującym.

Doda sprzeda swoje ciało po kawałku. Moda na tokeny NFT

Rodzima celebrytka, wspólnie z agencją marketingu dla influencerów, ruszają z pionierskim na naszym rynku projektem. Piosenkarka zamierza sprzedawać każdy kawałek swojego ciała, część po części. Ale nie w realu, tylko w formie tzw. NFT.

Nowy dyrektor zarządzający Huawei Polska

Jackie Zhang objął stanowisko dyrektora zarządającego Huawei Polska. Zastąpił Tonny’ego Bao, który po ponad trzech latach pracy w Polsce awansował w strukturach regionalnych Huawei.

Grupa Solorza z nową nazwą. Koniec słoneczka Polsatu

Grupa Polsat Plus – tak określać będzie się zespół firm telekomunikacyjnych i medialnych kontrolowany przez Zygmunta Solorza. To początek zmian w wizualnej komunikacji spółek z portfela miliardera. I nie tylko.

Dzięki geolokalizacji szybko skontaktują z lekarzem i dowiozą leki

Na fali pandemii rośnie innowacyjny biznes HomeDoctor. Startup wdraża system kompleksowej opieki telemedycznej dla seniorów oraz usługi realizacji e-recept.

Tweet wart 14 mld dolarów. Elon Musk lubi szokować

Tweety właściciela Tesli wielokrotnie drogo kosztowały inwestorów. Musiał nawet przez jakiś czas je sobie darować. Teraz powrócił na Twittera w wielkim stylu. Napisał, że wedle jego oceny akcje Tesli są zbyt drogie. W efekcie wartość koncernu spadła o 14 mld dol.

AI dostosuje muzykę Björk do… pogody i ciśnienia

Kórsafn – pod taką nazwą kryje się niezwykłe przedsięwzięcie, w które zaangażowała się islandzka artystka słynąca z wykorzystywania nowych technologii w swoich kompozycjach.

Kto zostanie nowym komisarzem ds. jednolitego rynku cyfrowego

Estończyk Andrus Ansip, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, odpowiedzialny za jednolity rynek cyfrowy odchodzi z końcem czerwca ze stanowiska. Estonia forsuje na jego miejsce byłą minister gospodarki Kadri Simson.