Odporność organizacji w niestabilnych czasach

Zmieniające się środowisko bezpieczeństwa wymaga od organizacji szybkiej adaptacji do nowych zagrożeń. Potrzebują one modelu zabezpieczeń, który skuteczniej przystosowuje się do złożoności nowoczesnego środowiska chroniąc ludzi, urządzenia, aplikacje i dane w każdym miejscu.

Rosja jest zdesperowana. Zalegalizuje komputerowe piractwo

Aby uniknąć kryzysu, Kreml chce zastąpić software firm z krajów, które wsparły międzynarodowe sankcje. Przygotowuje specjalne przepisy.

USA tworzą oprogramowanie, które przewidzi ruchy Chin

Amerykańscy dowódcy na Pacyfiku stworzyli narzędzie, które pozwala przewidzieć, jak rząd chiński zareaguje na działania USA jak sprzedaż sprzętu wojskowego, działalność wojskowa , a nawet wizyty kongresmenów w „punktach zapalnych” jak Tajwan.

Zarządzanie usługami IT fundamentem sprawnego działania organizacji

Zarządzanie usługami IT oraz ich automatyzacja pozwala na szybką i efektywną obsługę użytkowników, przeciwdziała przerwom w działaniu systemów informatycznych i ułatwia pracę zespołom wsparcia.

Sztuczna inteligencja wydobywa wartość z danych

Zaawansowane rozwiązania analityczne wyposażone w mechanizmy sztucznej inteligencji samodzielnie analizują dane i wyciągają wnioski, które pozwalają podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Platforma Docer - co warto o niej wiedzieć?

Wielu użytkowników internetu potrzebuje miejsca do przechowywania książek, notatek, czasopism czy pojedynczych artykułów, aby móc z nich swobodnie korzystać.